Przedsiębiorstwo Turystyczne „Centrum Mazur” S.A.  jest właścicielem hotelu Wodnik***, Hotelu i Campingu Zamek w Giżycku oraz Campingu Rusałka w Węgorzewie.

       Hotel Wodnik*** Twój hotel w centrum miasta, blisko i wygodnie.

Hotel zlokalizowany jest w samym sercu Giżycka, co sprawia, że jest idealny dla gości w podróży służbowej. Ze względu na swoje wyjątkowe położenie, jest znakomitym miejscem spotkań. Ponad 60-pokojowy obiekt z restauracją przyjmuje gości nieprzerwanie od niemal 50 lat. To najstarszy hotel w Giżycku z piękną i długą historią. Trwale wpisany w infrastrukturę i miejski krajobraz Giżycka, dzięki lokalizacji i domowej kuchni stanowi doskonałą bazę noclegową również dla rodzinnych pobytów wypoczynkowych.

       Camping Rusałka C-175, najlepsze miejsce do wypoczynku nad wodą.

   Camping Rusałka położony jest w otoczeniu lasu z piękną linią brzegową bezpośrednio nad jeziorem Święcajty w Węgorzewie. Do dyspozycji gości pozostają domki campingowe, pole namiotowe, plaża, sklep, restauracja, boisko sportowe, łazienki oraz specjalnie wydzielone miejsce na campery. Z ośrodka roztacza się niesamowity widok na jezioro. Położenie ośrodka oraz okoliczne lasy sprzyjają uprawianiu sportu na świeżym powietrzu.

Camping jest stałym uczestnikiem konkursu Mister Camping.

     Camping Zamek C-1

Pierwszy camping w Polsce położony w parku przy Kanale Giżyckim, łączącym jeziora Niegocin i Mamry, 300 m od centrum Giżycka. Posiada własną przystań jachtową. Obecnie oddany w dzierżawę.