Hotel Wodnik

Nocleg Rowerzysty

Podróż na rowerze to wspaniała przygoda, wiemy o tym doskonale, dlatego z miłości do rowerów stworzyliśmy tę ofertę.

Czy warto przyjechać do nas rowerem? Warto!

Kraina Wielkich Jezior Mazurskich słynie z wielu tras rowerowych o zróżnicowanym poziomie trudności. Jednak wszystkie ścieżki rowerowe prowadzą przez przepiękne miejsca, które zapierają dech w piersi. Dla tych, którzy wolą dłuższe wyprawy, polecamy trasy dookoła jezior. Z kolei ci, którzy preferują turystyczną jazdę rowerem, znajdą na Mazurach w okolicy Giżycka ścieżki rowerowe prowadzące przez lasy, nad brzegiem jeziora oraz wiele innych – pozytywne wrażenia gwarantowane!

Mazury, szczególnie w okolicach Giżycka, to nie tylko powszechnie znane urokliwe miejsca. Dzięki rowerowi można odkryć miejsca mniej znane, dostępne tylko pieszo lub rowerem. Przyjemna letnia bryza znad jeziora zachęca do rowerowej przygody!

Dlaczego warto zatrzymać się u nas?

Hotel Wodnik w Giżycku to miejsce przyjazne rowerzystom. Oferujemy noclegi, pyszne śniadania, ale przede wszystkim infrastrukturę do bezpiecznego przechowania roweru podczas odpoczynku. Samo Giżycko to jedno z najpiękniejszych mazurskich miast, urokliwe położone pomiędzy dwoma jeziorami Niegocin i Kisajno, które łączy piękny i niepowtarzalny Kanał Giżycki. Lokalizacja Giżycka daje wiele możliwości spędzenia wolnego czasu w otoczeniu przyrody, a nasz hotel w centrum Giżycka może służyć jako świetna baza wypadowa do uprawiania turystyki rowerowej.

Mamy to, czego potrzebujesz.

Po przyjemnościach na rowerze czas na… przyjemności! Doskonale wiemy, jak to jest być przyjemnie zmęczonym po całodziennej podróży rowerowej i marzyć o gorącym prysznicu, wygodnym łóżku, pożywnym posiłku i błogim odpoczynku. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy posiłek rowerzysty, który uzupełni Twoje spalone kalorie. Bogata oferta naszej restauracji z pewnością przypadnie Ci do gustu. Oferujemy pożywne posiłki, które przywrócą Ci energię do dalszych podróży rowerowych..

Rower to Twoja pasja? Ta oferta jest dla Ciebie!

Nocleg rowerzysty w cenie 169 zł

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, nie czekaj i zarezerwuj pobyt telefonicznie:

87 428-3871 lub e-mail: recepcja@cmazur.pl

 Do zobaczenia w Giżycku!

Oferta zawiera:

  • nocleg w pokoju 1-osobowym z wygodnym łóżkiem
  • smaczne i pożywne śniadanie
  • posiłek rowerzysty do wyboru:
  • koktajl jagodowy, sałatka grecka i napój herba love
  • koktajl jagodowy, kanapka grahamka z wędliną, serem i warzywami, napój herba love
  • bezpłatne Wi-fi
  • możliwość przechowania roweru w pomieszczeniu zamykanym na klucz
  • woda mineralna w pokoju

*Oferta ważna w terminie od 1.06.2022r. do 30.09.2022r. z wyłączeniem terminów: 16-19.06.2022r., 14-17.07.2022r., 5-7.08.2022r., 11-15.08.2022r.

*Oferta dotyczy osób podróżujących rowerem.