Konferencje, Szkolenia, Spotkania Biznesowe na Mazurach

Szanowni Państwo,

Jeżeli w swoich planach macie zorganizowanie spotkania, szkolenia lub konferencji – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Zapewniamy kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że Hotel Wodnik spełni wszystkie Państwa oczekiwania, a panująca u nas atmosfera sprzyjać będzie twórczemu wysiłkowi oraz umysłowej koncentracji a także wypoczynkowi. Naszym atutem jest ponad 50-letenie doświadczenie związane z branżą biznesową, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz podkreśla nasz potencjał organizacyjny.

Trzygwiazdkowy hotel z trzema salami konferencyjnymi położony w centrum miasta, jest idealnym miejscem na zorganizowanie każdego eventu. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę kominkową, francuską oraz restauracyjną, która pomieści nawet do 100 osób w układzie kinowym. Bardzo dobre rozmieszczenie komunikacyjne sal połączone z zapleczem logistycznym i gastronomicznym pozwolą na organizację bankietów, uroczystych kolacji i innych imprez. Kameralne sale są doskonałym rozwiązaniem na mniejsze spotkania biznesowe.

Nasz hotel może zaoferować 120 miejsc noclegowych oraz dużą i przestronną restaurację z tarasem. Dodatkowo posiadamy dwa monitorowane parkingi, a sam hotel położony jest w centrum Giżycka.

Wyposażenie:
ekran, laptop, wskaźnik laserowy, internet WiFi, przybory do pisania, odtwarzacz DVD, telewizor, zaciemnienie, mikrofon, klimatyzacja*, nagłośnienie, projektor multimedialny.

*sala kominkowa i restauracyjna.

Liczba miejsc w zależności od sali i ustawienia.

SalaPow.m2PodkowaKinoSzkołaLitera T2 rzędy
KOMINKOWA605060303550
FRANCUSKA10005030500
RESTAURACYJNA140601006050100

Zapraszamy do kontaktu

Tel.: (+48) 87 428 38 21

e-mail: restauracja@cmazur.pl